Lošimo automatai online – mitai ir faktai


Lošimo automatai – vienas iš labiausiai paplitusių laisvalaikio formų. Nuo tada, kai jie buvo sukurti, lyderiauja savo populiarumu tarp visų lošimo žaidimų. Savo lyderio pozicijų niekam neužleidžia ir lošimo automatai online.

Lošimo automatai online paneigia mitus

Visgi labai tikėtina jog niekas nežino tam tikrų išskirtinių faktų; tarkim, jei galvojama, jog dauguma lošimo automatų veikia JAV (kadangi čia yra Las Vegasas), tai neabejotinai klystama.

Dažnas nustebs, kad atsižvelgiant į lošimo automatų skaičių visame pasaulyje lyderiauja Japonija. 27 šios šalies gyventojams tenka 1 lošimo automatas. Tuo metu JAV veikia apie 800 000 registruotų lošimo automatų. Daugiau nei ketvirta dalis jų veikia Las Vegaso mieste.

Pats didžiausias „aukso puodas“ išloštas lošimo automatais registruotas viešbutyje „Excalibur“, Las Vegaso mieste. Vos 25-erių programinės įrangos inžinierius parkeliavo namo su beveik 40 mln. JAV dolerių.

Lošimo automatai online žada kitokius laimėjimuss

Internetiniame pasaulyje didžiausias prizas priskiriamas Jonathanui Heywoodui, kuris susižėrė 13,2 mln. svarų vertės aukso puodą. Vaikinas tai sugebėjo padaryti linksmindamasis lošimo automatu „Mega Moolah“. Minėtas laimėjimas jam tekainavo vos 25 pensus.

Lošimo automatai realybėje ir online taipogi yra apipinti įvairiais mitais. Vienas iš labiausiai girdimų yra tas, jog jei norima laimėti žaidžiant lošimo automatu, automatas „atšąla“ ir tam tikru laiku jokių pergalių neįmanoma sulaukti. Ši nuomonė yra tik mitas, nes lošimo automatai online dažnai būna apipinti mitais.

Lošimo automatai online – ne visi dosnūs?

Yra manoma, jog arčiau kazino išėjimo sustatyti lošimo automatai būna kur kas dosnesni – lošiant jais įmanoma kur kas lengviau laimėti. Kiti linkę tikėti, jog darbo dienomis galima lengviau išlošti nei savaitgaliais. Žaidžiant internete siūlomais lošimo automatais neturima jokios įtakos galutiniam rezultatui nuo to momento, kai paspaudžiamas mygtukas.

Pirmasis pasaulyje žinomas lošimo automatas išrastas dar 1895 metais. Jis buvo vadinamas „Liberty Bell“, o jo išradėjas –  automobilių mechanikas Čarlzas Fey‘us. Lošimo automatai yra legalūs 41 valstybėje. Per pastarąjį dvidešimtmetį jų skaičius padidėjo beveik ketvirtadaliu. Lošimo automatai online taip pat neatsilieka.

Pirmasis vaizdinis lošimo automatas išrastas 1976 metais, Kalifornijos mieste. Jį išrado „Fortune Coin“ ir pirmąsyk pristatė realiems žaidėjams „Hilton“ viešbutyje Las Vegaso mieste. Pats pirmas lošimo automatas, išrastas 1895-aisiais, – itin supaprastinta mechaninė mašina. Dabartiniai lošimo automatai susideda iš 1 200 įvairių detalių ir siekia apie 120 kilogramų.