Pokeris – sėkmė čia niekuo dėta

Kai nėra laiko ar galimybės pabendrauti su žmonėmis, o taip norisi lavinti savo mąstymą, galima išmėginti ir kai kuriuos žaidimus. Pokeris gali būti vienas tokių, kuri sužadina galimybes kitaip mąstyti.

Kai kuriuose žaidimuose sėkmė yra pagrindinis komponentas. Pokeris vienas tokių žaidimų, kurio galutinį rezultatą lemia pats žaidėjas, niekas kitas.

Sėkmės faktoriaus asmeniniame gyvenime tyrinėtojai yra tikri, kad žmogus geba pasiekti gyvenime tiek, kiek jis tik geba įsivaizduoti. Visgi sėkmei pritraukti reikia trijų sąlygų – aiškios vizijos, gebėjimo neatsisakyti savo siekių, kai iškyla sunkumai bei lankstumas, kai siekiama užsibrėžtų rezultatų.

Sėkmės filosofai yra linkę pabrėžti būtinybę be atvangos mokytis, gerinti savo charakterį bei gebėjimus. Pokeris atskleidžia visai netikėtų dalykų. Reikia tik mokėti įsiklausyti.

Svarbu stebėti save

Yra įrodyta, jog sėkmingi žmonės nebūtinai tie, kurie daugiausia pasiekę, bet tie, kurie greitu tempu įgyvendina savo užsibrėžtus tikslus. Pokeris gali patikrini, kiek žmogus yra kantrus kelyje į savo sėkmę.

Sėkmė – tik galimas numatyti faktorius. Kitas sėkmės paaiškinimas, – tam tikra būsena. Kūno energetika pagerėja tuomet, kai žmogus yra įsitikinęs, kad elgiamasi teisingai bei einama į tikslą. Jį įtakoja mintys, bet tai išreiškiama tik kūno fiziologija. Tai tikrai yra visiems akivaizdus, plika akimi pastebimas dalykas ir nuo to visiškai nepasislėpsi. Ši tiesa neturėtų stebinti.

Bandyti elgtis priešingai

Sėkmės strategijos faktorius – itin svarbus verslo pasaulyje. Vienas garsus rinkodaros specialistas yra minėjęs, jog norint pagauti sėkmę verslo pasaulyje, prireikia išsiaiškinti, kaip elgiamasi analogiškose situacijoje visada, bei, kad ir kaip keistai skambėtų, elgtis visiškai priešingai. Tarkim, kai skambinama viršininkui visuomet atsiliepia sekretorė. Netikėtas sprendimas – vadovui atsiliepti į visus skambučius pačiam.

Iš pradžių netikėti sprendimai gali skambėti kaip kažkoks didžiulis iššūkis, nes tai tikrai pareikalauja ir nemenkos kūrybos ar strateginio mąstymo. Ilgainiui to yra išmokstama ir tampa sudėtinga kažkaip pasielgti kitaip. Bet tai tik patikrina, kiek stipriai žmogus trokšta sėkmės savo gyvenime.

Pati didžiausia žmonių silpnybė – pernelyg menkas užsispyrimas. Jei norima, jog sektųsi – visada verta bandyti dar ir dar kartą!“, – tai yra elektros lemputės išradėjo žodžiai. Pokeris – vienas iš būdų tai patikrinti.

Visgi vien klaidos sukuria kelią į tobulėjimo pasaulį. Sėkmingi žmonės gyvenime klydo taip pat gana dažnai. Daugumą gali nustebinti būtent toks atsakymas.