Žaidimas „Planet of the Apes“


Neseniai Kanados mokslininkų atliktas tyrimas su kazino žaidimų automatais atskleidė įdomią tiesą – šiuos žaidimus mėgstantieji kur kas geriau geba sukoncentruoti dėmesį bei orientuotis erdvėje. Žaidimas „Planet of the Apes“ taip pat gali lavinti tokius gebėjimus.

Įkvėptas filmo

Žaidimas „Planet of the Apes“ yra įkvėptas klasikinės, prieš penkiasdešimt metų pasirodžiusios. filmo „Beždžionių planeta“ trilogijos. Dažnas šį filmą žino jau vien dėl to, kad jame vienas pagrindinių vaidmenų atiteko aktoriui Čarltonui Hestonui.

Prieš keletą metų dienos šviesą išvydę „Beždžionių planetos sukilimas“ bei „Beždžionių planetos aušra“ pelnė didžiulę šlovę. Šiuo metu minėti filmai yra pavaizduoti minėtame 40 išmokėjimo linijų žaidimo automate.

Žaidimas „Planet of the Apes“ yra sudarytas iš dviejų būgnų komplektų. Abiejų temos asocijuojasi su atitinkamu filmu. Jos abi gali nudžiuginti 20 išmokėjimo linijų. Kiekvienas iš šių būgnų komplektų sukasi tuo pačiu metu bei nukelia į vieną iš minėtų filmų, primindami konkrečius personažus.

Kuo daugiau išmanoma – tuo smagiau

Žaidimas „Planet of the Apes“ tampa dar smagesnis, kai stengiamasi bent mažumėlę jį perprasti. Tuomet ir kiekvienas sukimas neatrodys kaip bereikšmis simbolių darinys.

Kaskart darant sukimą įsijungia „Dual“ funkcija, leidžiančią į žaidimą įjungti abu būgnų komplektus. Visuose būgnų komplektuose žaidimo automatas parinks po simbolį. Jei taip nutiktų, kad kuris nors iš minėtų simbolių pasimatys kažkuriame būgnų komplekte, jis užsirakintų savo vietoje.

Visi būgnų komplektai taipogi žada daug smagių bonusų. „Rise Bonus“ bonusas tampa aktyvus, kai pirmajame būgne matomas „Rise Bonus“ simbolis. Tuo metu už visus ekrane pasirodžiusius žmogaus ar beždžionės simbolius galia pelnyti papildomą laimėjimą. „Dawn Bonus“ bonusas tampa aktyvus, kuomet jis pasimato dešimtajame būgne. Tuo metu visi žmonių bei beždžionių simboliai, neskaitant „Scatter“ simbolio, tampa vienodu simboliu, o laimėjimai pradedami skaičiuoti iš naujo.

Nemokami sukimai garantuoti

Žaidimas „Planet of the Apes“ žada ir nemokamų sukimų. Cezario simbolis veikia kaip „Scatter“ simbolis. 3 jo simboliai „Rise“būgnuose paleidžia „Rise“ nemokamus sukimus. Iš viso galima sulaukti net dešimties nemokamų sukimų, jų metu bus išnaudotas paskutinis statymas. Visų šių sukimų metu išsisukę „Wild“ simboliai kaupsis ir atsitiktine tvarka išdėlioti būgnuose paskutinio sukimo metu.

Tai reiškia, kad iš viso bus galima mėgautis net 15 nemokamų sukimų. Išsukus specialius simbolius kaupsis daugikliai: kai viskas dauginsis iš 5, papildomi „Wild“ simboliai bei papildomi nemokami sukimai. Visa tai žada žaidimas „Planet of the Apes“.